Жовтоводці відсвяткували Хелловін у кафе «Добробут»

Цукерка або життя. Жартами та маскарадом святкують наприкінці жовтня яскраве та моторошне свято Хелловін або День усіх святих. І хоча свої корні це свято бере у Сполучених Штатах, американські традиції охоче перейняли і в Україні. Тематичні вечірки – одна з найулюбленіших розваг нашої молоді. Прийшли вони і в Жовтих Водах. Як завжди Торговий дім «Добробут» підготував для жовтоводців чудовий сюрприз – шалену вечірку в кращих традиціях святкування Хелловіну.

На всіх, хто завітав минулої суботи у кафе «Добробут», чекали насичені розваги, запальні танці до півночі та море кривавого пуншу. Відьми та перевертні, вампіри та живі привиди викликали захват та, в той же час, наводили жах. Кожен гість міг стати одним з них і змінити свій образ прямо на святі, скориставшись послугами гримерів. А ще – сфотографуватися в фотозоні з самим графом Дракулою.

Фотосесії, розважальну програму, конкурси і танцювальні батли підготували за сприяння студії розвитку «Experiment» на чолі з Альоною Винник. Організатори свята вдячні усім, хто долучився до підготовки. А особливо гостям, для яких, власне, все і затівалося. «Ми довго готувались, планували костюми та декорації, - каже приватний підприємець ТД «Добробут» Анатолій Затинацький, - Кожне наше свято ми намагаємось зробити кращим за попереднє, вчимося та розвиваємося. Ми дуже вдячні жовтоводцям, які підтримують нас, приходять та веселяться разом з нами. Багато гостей прийшли вже у костюмах, створивши неповторну атмосферу свята. Саме жовтоводці надихають нас на нові ідеї».