ТД «Добробут» запустив нову кондитерську лінію

12 грудня у кондитерському цеху ТД «Добробут» по вул. Гагаріна відкрили нову виробничу лінію з виготовлення трубочок з тіста. Це дозволить створити нові робочі місця та розширити й без того великий асортимент продукції «Добробуту».Торговий дім «Добробут» не стоїть на місці, вдосконалюється, розвивається виробництво, впроваджуються сучасні технології, постійно оновлюються виробничі потужності. У виготовленні кондитерських виробів тут використовують інноваційне обладнання від європейських виробників. Керівництво «Добробуту» запозичає досвід виготовлення ласощів за кордоном і повертаючись в Україну, намагається відтворити такі ж чудові смакові якості у власній продукції. Саме тому продукцію «Добробуту» завжди відрізняє стабільно висока якість. Але виготовляти смаколики за європейськими стандартами було б неможливо без відповідного обладнання. У середу в «Добробуті» запустили кондитерську лінію від партнерів з Німеччини. Нова машина формує та випікає трубочки з тіста, які потім наповнюються різноманітними начинками.

На презентацію технологічної лінії завітала делегація з міськвиконкому на чолі з мером Володимиром Абрамовим. Були присутні й представники німецької компанії, які здійснювали запуск та наладку устаткування.

Спостерігаючи за процесом появи перших партій солодощів, міський голова В.Абрамов зазначив, що влада завжди підтримує місцевого виробника. Це не тільки прямі надходження до міського бюджету, але й нові робочі місця. Так, з появою нової німецької лінії у ТД «Добробут» з’явиться шість додаткових робочих місць.

В свою чергу власник ТД «Добробут» Ігор Анатолійович Затинацький зазначив: без підтримки органів влади та створення сприятливих умов для підприємців розвиток бізнесу був би неможливий. Нині ж підприємство розвивається та популяризує місцевого виробника.