Інформація щодо трансжирів

У сучасному світі, де панує прогрес та виробництва забруднюють довколишнє середовище кожен намагається максимально дбати про своє здоров’я . Особливо це стосується харчування. Важливу увагу приділяють використанню трансжирів у харчовій промисловості. Припинення споживання трансжирів є ключовою умовою охорони здоров'я і порятунку життя людей: згідно з оцінками ВООЗ, щороку від серцево-судинних захворювань, обумовлених споживанням трансжирів, вмирає більше 500 000 чоловік.

Промислово вироблені трансжири містяться в твердих жирах рослинного походження, таких як маргарин і топлене масло «ДХІ», випічці і смажених виробах. Вони часто використовуються виробниками, оскільки відрізняються від інших жирів більш тривалим терміном зберігання. При цьому трансжири можна замінити на більш здорові альтернативи без шкоди для смаку або вартості продуктів харчування.

Тому ми хочемо повідомити, що ТД Добробут робить свою продукцію з натуральних продуктів та не використовує трансжири. Ми дбаємо про Ваше здоров’я та здоров’я Ваших близьких!