Делегація ТД «Добробут» відвідала фруктові плантації на Вінничині

Найсмачніші кондитерські вироби – це ті, які вироблені з натуральних інгредієнтів. Торговий дім «Добробут» завжди дбає про якість складових своєї продукції, тому ретельно підбирає постачальників сировини.

В кінці серпня делегація ТД «Добробут» здійснила екскурсію в м. Вінницю на фруктово-ягідні плантації свого партнеру ТОВ «Аграна Фрут Україна», яке є виробником джемів та натуральних наповнювачів для пекарських виробів. Дане виробництво спеціалізується на переробці фруктів і ягід, та включає в себе повний цикл робіт: від вирощування і заготовки сировини до переробки и випуску готової продукції. Використана сировина проходить детальний відбір і очистку по всім показникам.

Партнерство між ТД «Добробут» та ТОВ «Аграна Фрут Україна» триває вже багато років, тож і цей візит відбувався не вперше. Члени делегації на власні очі спостерігали за процесом виробництва, від доставки сировини до заморозки та пакування. Побачили, як за допомогою новітніх технологій заморожують ягоди, фрукти, роблять джеми та наповнювачі.

«Ми вкотре переконалися, що маємо справу з перевіреним постачальником наповнювачів, тому з упевненістю можемо гарантувати нашим споживачам безпеку та натуральність нашої продукції» - підсумувала директор ТОВ «Кондитерська фабрика «Добробут» Лариса Решетило.